Biz Kimiz?

SiZe Bütünsel Yaklaşım, 2014 yılında Sibel Yücesan ve Zeynep Balcı’nın hayallerinin somut amaca dönüşmesiyle yolculuğuna başladı. 

Biz farklı alanlardaki deneyimlerimizi birleştirdik ve bireylere, kurumlara, okullara, sosyal oluşumlara dokunan hizmet ve programlara dönüştürdük. Wellness’ı zindelik, well-being’i esenlik olarak Türkçeleştirdik.

2015 yılından beri zindelik ve esenlik konularını bütünsel yaklaşımla destekleyen çok çeşitli çalışmalar sunmaktayız. Bizim için bütünsel yaklaşım; bireyin birinci halkada fiziksel zihinsel, duygusal, ruhsal; ikinci halkada sosyal kariyer, çevresel ve finansal alanlarda farkında ve bir bütün olarak dengede yaşamasını ifade eder. 

Kurumumuzda güçlü bir ekiple birlikte zindelik esenlik danışmanlık hizmetlerini ve programlarını  tasarlıyor, açıyor, tüm bildiklerimizi sizlerle paylaşıyor ve çoğalıyoruz. Geleneksel yaklaşım yerine, tüm hizmet süreçlerimizde oyun, yazı, sanat, mindfulness gibi yaratıcı, pratik, koçluk bakış açısını öne çıkaran yöntemler uyguluyoruz.

Bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz için tıklayınız.