Elvan Evgin SHEEHAN
Bedensel, Duygusal
Eğitmenin Etkinliklerini Görüntüle

Biyografi

2009 yılında İstanbul’da Absolute Self Eğitim Merkezi ve Zenergy ile tanıştım.

Merkezin kurucuları Master Sun Woo ve Master Ji Woo tarafından öğretilen 5 farklı modülden sonra 2010 yılında Zenergy Eğitmenliği, 2014 yılında Zenergy Serotonin Eğitmenliği Sertifika Programlarını tamamladım. Eğitim vermeyi kişisel öğrenme ve gelişme sürecimin bir parçası olarak görerek 2010 yılından bu yana Zenergy başlangıç seviyesi kurslarını vermeye, ayni zamanda master’larimdan düzenli olarak eğitim almaya devam ediyorum.

2005-2009 yılları evlenip Londra’ya taşındığım ve çocuklarımın doğduğu dönemdi.

2000 – 2005 yıllarında Amerika’da Design Compendium NY, Türkiye’de Axis Furniture firmalarında dekorasyon, sergileme ve mobilya tasarımı projelerinde çalıştım.

St.Georg Avusturya Lisesi ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Mobilya tasarımı bölümünden mezun olduktan sona Master derecemi 2000 yılında Pratt Institute NY İç Mimarlık bölümünden aldım.

Ailem ve Zenergy hayatımda ki en büyük iki tutkum. Sevdiklerimle beraber hayati dolu dolu yaşamak, yaşarken Zenergy aracılığıyla insanların iyileşmesine şahit olmak benim için çok değerli. Bunun yanında Mikader derneğinin çalışmalarına gönüllü olarak destek veriyorum. Kalan zamanımı seyahat ederek, fotoğraf çekerek ve okuyarak geçirmeyi seviyorum.

Bireysel Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTMENİN ETKİNLİKLERİ