Reyhan Elmasri
Ruhsal, Duygusal, Zihinsel
Eğitmenin Etkinliklerini Görüntüle

Biyografi

Merhaba  Ben Reyhan Elmasri,

•       Yaklaşık 10 yıldır bireysel seanslar ve grup çalışmaları yapıyorum. Kendi geliştirdiğim ve 4-5 seansta insanların yaşamında olumlu anlamda genel iyileşme sağlayan duygusal detoks programını uyguluyorum. Uzmanlık alanlarım; Reiki Master, Nefes Koçu, Çocuk Nefes Koçu, Yaşam Koçluğu, NLP, EFT.

•       Ayrıca kurumsal eğitimler de veriyorum. Kurumsal tecrübem ve birikimlerimi harmanlayarak hazırladığım “Çalışanların Mutluluğu” konulu eğitimlerim farklı modüller içeriyor.  Bunlar hem tek başına uygulanabiliyor, hem de diğer etkinlik ya da organizasyonlarla birleştirilebiliyor. TNS, Wrigley, Nielsen, Pepsico, Dubai Refreshments, Summertown, Nestlé, Türk İş Konseyi, ENOC, Ülker, Doğan Holding, Marsh, Allianz, Ekol Lojistik, Kılıç Holding, Mondelez, Brand Travel, TAV, Turkcell hizmet verdiğim kurumlar arasında.

•       Tüm fiziksel hastalık, stres, anksiyete, depresyon, panik-atak gibi sendromların ve kişiler arası çatışmaların nedeni duygusal çöküntüler ve en çok ihmal edilen de duygusal sağlık.

•       Bu nedenle hayat misyonum insanların duygusal sağlıklarına dikkat çekmek. Katılımcılardan ve danışanlarımdan aldığım olumlu geri dönüşler beni misyonumda daha da motive ediyor.

•       Duygusal sağlık bütünsel sağlığın temeli olduğu için kişiler bana çok farklı sorunlarla geliyor. Onkoloji hastaları, panik atak, migren, bel ve sırt ağrılarından şikayet edenlerin yanı sıra uyku problemi, stres, anksiyete, ilişki sorunu, tükenmişlik, sınav stresi, iş-yaşam dengesi, sosyal fobi, bebek sahibi olamama gibi konularda insanlara destek oluyorum. Aldığım geri bildirimlerde kişilerin hayatında sürdürülebilir bir değişime neden olduğumu görmek beni çok mutlu ediyor. Aslında herkesin ihtiyacı olan duygusal iyileşme bir anlamda önleyici sağlık programı.

•       Kişisel gelişim konusunun sadece belli kişilerin ilgi alanına giren bir konu olması algısından çıkartıp aslında herkesin sağlığı ve yaşam kalitesi üzerindeki etkisine daha çok dikkat çekmek için Sözcü Şık Hayat, Haber Türk, Marquette ve kaddin.com’da yazılar paylaşıyorum.

•       Egon Zehnder Dubai’de iki yıl çalıştıktan sonra kurumsal hayatı bıraktım. Ondan öncesinde gene Egon Zehnder Istanbul ofisinde 10 yıl, Deloitte’da 3 yıl ve Procter & Gamble’da 10 yıl çalıştım. P&G’de edindiğim pazar araştırması tecrübesiyle o tarihten bugüne kadar free-lance olarak kalitatif projeler de yapıyorum. Markalarla tüketiciler arasındaki duygusal bağlar konusunda çalışmak diğer yaptığım işlere de değer katıyor.

•       Çalışan ve İşyeri Psikolojisi Derneği, Panik Atak ve Anksiyete Dostları Derneği ve Psiko-Onkoloji Derneği’nde gönüllü olarak çalışıyorum.

Bireysel Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTMENİN ETKİNLİKLERİ