Nuray AKMERİÇ
Duygusal, Zihinsel
Eğitmenin Etkinliklerini Görüntüle

Biyografi

Merhaba Ben Nuray Akmeriç

Profesyonel iş deneyimimi, büyük çoğunluğu yönetim pozisyonlarında olmak üzere, Bilgi Teknolojisi sektöründe kazandım. 2000-2009 yılları arasında SAS Institute Türkiye Ülke Müdürü olarak, daha önce de Software AG Türkiye'de ve Sabancı Holding-IBM ortaklığı l-BİMSA'da yönetim kademelerinde görev yaptım. 2010 yılında, Bilgi Teknolojisi sektöründe çoğunluğu çok uluslu şirketlerde edindiğim 28 yıllık iş deneyimime dayanarak Akmeriç Koçluk Danışmanlık Eğitim Hizmetleri’ni kurdum.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden 1982 yılında mezun oldum, yüksek lisansımı İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Ekonomi Hukuku dalında aldım.

Sürekli öğrenmenin gücüne inanarak koçluk alanında eğitimlerime devam ediyorum. Üst Düzey Yönetici Kariyer Koçu (Certified Executive Career Coach”) ile Organizasyon ve İlişki Sistemleri Koçu  (“Organization and Relationship Systems Certified Coach-ORSCCTM”) sertifikalarına, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF’in “Professional Certified Coach-PCC” akreditasyonuna sahibim.

2005 yılında Dünya Gazetesi tarafından verilen "Sektörlerin En Başarılı Kadınları" ödülünü kazandım.  “Kariyer ve Kişisel Gelişim” üzerine yazdığım “Kariyerimde İkinci Bahar” -- ISBN 978-605-5236-16-8 -- adlı kitabım Ekim/2013’de yayınlandı.

 

Bireysel Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTMENİN ETKİNLİKLERİ