Fatoş GÖRCE KARA
Duygusal, Zihinsel
Eğitmenin Etkinliklerini Görüntüle

Biyografi

Merhaba Ben Fatoş Görce ( Kara )

Sipiritüel yaşam koçluğu, bireysel terapi, meditasyon ve aynı zamanda bu konularda sohbet toplantıları yapıyorum.

San Diago, U.S.A. de yerleşik merkez tarafından Türkiye’deki temsilcisi aracılığıyla verilen Eğitmenlik sertifikası ile Louise L. Hay tarafından oluşturulmuş olan “You can Heal Your Life®” - Türkiye’deki bilinen adıyla “Hayatınızı İyileştirin ®” programının 2 günlük uygulamalı workshop çalışmalarına liderlik yapıyorum.

Beki İkala Erikli ile Melek Enerjileri ile uyumlanma ve Meleklerle İletişim semineri ve Almanya kökenli Semiha Buda aracılığıyla Bilgi Paylaşım Derneğinden aldığım Matrix’ e Dokunun semineri de oldukça etkiliydi.

Tüm bu çalışmaların senteziyle bütünsel olarak kişilere dokunmak, onların ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak dört yönüyle çalışarak, yaşamlarında mucizelere açılan kapılara aracı olmak bana mutluluk veriyor.

Zeynep Süzmen Şen Dönence Danışmanlık, Caddebostan, Mira Yoga Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Caddebostan ve Karya Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, Mersin çözüm ortağı olduğum kurumlardır.

Fatoş Görce Kara İçsel Rehberlik adıyla yönettiğim bir facebook sayfam var ve yazılarımı bu sayfada paylaşıyorum.

22 yıl Sabancı Holding bünyesindeki farklı şirketlerde ve öncesinde de 2 yıl Banker Kastelli ve Tasfiye Kurulunda olmak üzere 24 yıllık profesyonel bir iş hayatım oldu. Yönetici asistanı olarak başladığım iş hayatıma nokta koyduğumda İhracat Müdürü görevini sürdürüyordum. Uluslararası anlaşmalar, Müşteri İlişkileri, Liderlik, Operasyon, İş ve Deniz Hukuku, Deniz taşımacılığı yönettiğim konulardan bazılarıydı. Profesyonel iş yaşamımdan, başlayacak yurtdışı serüvenimiz için ayrıldığımda, evli ve bir çocuk annesiydim.  

Bu süreçte 2 yıl bir sivil toplum örgütünde görev yaptım.  Şimdi,  istendiğinde çocuk gözlem evlerinde gönüllü olarak sohbet toplantısı yapıyorum.

1980 yılında Çamlıca Kız Lisesinden mezun olduktan sonra, Medikal Tıp eğitimi almamı isteyen ailemle fikir birliğine varamadığım için sınavdan puan almayarak istemediğim bir Üniversiteye girmeyi seçmedim. Önce İngilizce eğitimine yöneldim ve bir yıl içinde de kendimi iş dünyasında buldum.  Yaşsam muhteşem akmaya başladı. Dışarıdan üniversiteyi bitirdim ve Anadolu Üniversitesi Ekonomi fakültesinden lisans Diplomamı aldım  Boğaziçi Üniversitesi Pazarlama ve Satış bölümünde 1 yıllık ön master - sertifika programını tamamladım. Profesyonel İş Hayatım farklı basamaklarında yukarıya doğru ilerliyordu.

Şimdi,  tadabileceğim en harika duyguyu bana yaşatan ve bana Anne olmayı öğreten bilge öğretmenim canım kızımla birlikte  çok eğleniyorum. Yoga yapıyorum. Çekirdek ailem, can dostlarım ve yol arkadaşlarım dediğim danışanlarımla kocaman bir ailem var. Ve ben bu zenginlikle çok mutluyum.

 

Bireysel Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTMENİN ETKİNLİKLERİ