Selvin ARIHAN
Ruhsal, Duygusal, Zihinsel
Eğitmenin Etkinliklerini Görüntüle

Biyografi

Ben Selvin Arıhan, 

Yazı yoluyla içsel dönüşüm, yaratma cesareti, kendin olma cesareti, öz şefkat ve mükemmeliyetçilik, bilinçli farkındalık araçları, meditasyon konularında atölyeler tasarlayıp sunan bir eğitmen ve profesyonel koçum.

Kasım 2014'te Flow Coaching International'ın ICF onaylı profesyonel koçluk eğitimi ile koçluk yolculuğumu başlattım. 2015 yılında, TMI Türkiye tarafından sunulan Eğitimcinin Eğitimi’ni tamamladım ve sertifikamı aldım. Aynı yıl University of North Carolina ve University of Pennsylvania tarafından düzenlenen Positive Psychology ve Better Leader Richer Life uzaktan eğitim programlarına katıldım. 2016 yılında Prof. Kristin Neff ve Brene Brown’ın birlikte sunduğu Self-Compassion (Öz şefkat) uzaktan eğitim çalışmasını tamamladım.

Ocak 2011'de Dr Stephen Rinaldi liderliğinde, University of Holistic Theologies tarafından sunulan sertifika programı C.MI Meditation Instructor / Teacher Training Program'ı (Sertifikalı Meditasyon Eğitmenliği Programı) tamamladım. Bireylere ve kurumlara meditasyon eğitimleri tasarlayıp sunmaya başladım.

İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü, Dramaturji ve Tiyatro Eleştirmenliği Anabilim Dalı mezunuyum. 2001 yılında başladığım reklam yazarlığı kariyerine yerel ve uluslararası ajanslarda 2009 yılına kadar kadrolu, 2012 yılına kadar da serbest çalışan olarak devam ettim. 20’nin üzerinde ödüllü reklam projesinde yer aldım.

2009 yılında Aqua Yaşam Kişisel Dönüşüm Merkezi tarafından sunulan ve yaklaşık 1 yıl devam eden uzun soluklu bir eğitime katıldım. Bilinçaltının çalışma prensipleri, çocuklukta yerleşen çekirdek inanç kalıpları ve o kalıplardan özgürleşme, kişilik örgütlenmeleri, rüya sembolizması, algı şemaları, mitoloji, arketipler, anima-animus kavramları, dişil ve eril enerjiler, ezoterik sembolizm, arkaik tarot, meditasyon ve nefes teknikleri konularında çalıştım. Programı tamamladıktan sonra aynı kurumda 1 yıl süreyle eğitim asistanı olarak görev aldım.

Eğitim verdiğim konuların dışında feminen liderlik, kadınların kendi güç alanlarını keşfetmesi ve o alanda güvenle ayakta durması, dişil erdemler ve kadınlık arketipleri konularına ilgi duyuyorum.

Bireysel Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTMENİN ETKİNLİKLERİ