Şebnem BOLKAN
Zihinsel
Eğitmenin Etkinliklerini Görüntüle

Biyografi

Merhaba, Ben Şebnem Bolkan


Hayatım boyunca ilham veren insanların, hayatların,  girişimlerin, markaların hayranı ve araştırmacısı oldum. İşin özü, insanın ve yasamın potansiyelinin, dinamiklerinin meraklısı ve hayranıyım. Çok şanslıyım ki, bu merakımın bilimsel altyapısını üniversitede aldım.
Hacettepe Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum ve yaşam ile enerji arasındaki bağın dinamiklerini ilk burada öğrendim. Labaratuar ortamındaki bilgilerin, sosyal alanlardaki kuralları ile karşılaşmak, insanlar ve yaratımlarının daha yakınında olmak istedim ve kurumsal hayatın içinde, pazarlama dünyasında olmayı seçtim. FMCG alanında, pazarlama ve satış alanında 17 yıl çalıştım. Kurumsal kariyerimde, yeni marka ve kategori yaratımı, premiumlaşma konularında lider rollerim olurken, önde gelen dünya şirketlerinin global portföylerine ait markalarını yönetme şansına sahip oldum.17 sene boyunca ilhamın, yaratıcılığın sırının, büyüsünün de peşinde oldum.


Profesyonel iş yaşamından edindiğim deneyimi, CTI Co-Active koçluk, Optimum Denge modeli, Milton Erickson Enstitüsü NLP, Kuantum bütünsel düşünce eğitimleri ile de destekleyerek “Brand Tailoring Marka Danışmanlık” modelimi yarattım ve girişimciler, profesyoneller ve kendi yaşamının lideri olmak isteyen bireylere danışmanlık hizmeti vermeye başladım.
“Yaşam bir enerjidir ve asla yok olmaz ancak dönüşür, neye dönüştüğü bize bağlıdır” inancındayım. Bu inançla, ilhamın yakıtı olan tutku enerjisi, benim de tutkum oldu. Yaşam enerjisinin ortaya çıkışını ve ilhama dönüştüğünü görmek üzere bireyler, takımlar ve markalar ile çalışmaya başladım ve Passion Project ortaya çıktı.


Passion Project ile bireylerle olduğu kadar, kurumlarla da danışmanlık çalışmaları yapmaktayım. Aynı zamanda liderlere ve ekiplere karmaşık iş konuları karşısında, yaratıcılıkları ile işlerinde dönüşüm gerçekleştirmelerine imkan veren danışmanlık hizmetleri de sunmaktayım.

Gelişimimin bazı temel taşları; 

o ACC- ICF Global / 2016o Erickson “Takımlara Koçluk” - Erickson International /2016

o Optimum Denge Modeli - ODM / 2015-16

o 4 Quadrant Quantum Thinking - Erickson International / 2015

o Erickson “NLP-Neuro Linguistic Programing Practitioner”-Erickson International / 2015

o Leadership Program - Linkage /2014-15

o Coaches Training Institute - CTI Coaching Program /2014-15

o Outlook 32 /2014o Anadolu Efes /1998-2015

o Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya

Bireysel Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTMENİN ETKİNLİKLERİ