Oya EKMEKÇİ
Ruhsal, Zihinsel
Eğitmenin Etkinliklerini Görüntüle

Biyografi

Merhaba Ben Oya Ekmekçi,

2003 yılında, Bağımsız Reiki Master Neşe Medeni ile birlikte Reiki öğrenmeye başladım. 2009 yılında Master Derece eğitimimi tamamladım. Sonrasında, Temel Psikoloji, Alternatif Tıp ve Nefes Teknikleri eğitimi görerek sertifika almaya hak kazandım. 2012 yılında Meditasyon Eğitmeni Ezgi Sorman’a asistanlık yaptım. 2009 yılından itibaren bireysel şifa terapileri verdim ve Reiki’nin tüm derecelerinde öğrenciler yetiştirdim. 2014 yılında Kavu Savant Sana eğitimi vermeye başladım ve Muğla/Dalyan’da ilk retreatment seminerimi düzenledim.

Fiziksel, duygusal veya ruhsal problemleri olan farklı kişilerle çalıştım. Ağırlıklı olarak omurga problemi yaşayan ve kistik rahatsızlıkları olan kişilerle çalışarak olumlu sonuçlar aldım.

Master programından mezun olduktan sonra Uzak Doğu’da birçok ülkeye giderek, oradaki değişik şifacılarla tanışıp, farklı deneyimler yaşadım ve Qi Gong öğrendim. Bu deneyimler sonucunda kendi kanallığım olan Kavu Savant Sana’nın farkına vardım. Önceleri Reiki ile birlikte şifa seanslarında kullanmaya başladıktan sonra 2013 yılında tek başına kullanıma geçtim ve 2014 başlarında bu bilgileri aktarmam gerektiğine karar vererek eğitim semineri düzenledim. Emekli olduktan sonra resim eğitimi aldım ve 2013 yılında bir karma sergiye katıldım.

Ankara Etlik Lise’sinden mezun olduktan sonra, lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda bölümünde tamamladım. 20 yıl boyunca çeşitli gıda laboratuvarlarında çalışarak 2002 yılında Tarım Bakanlığından emekli oldum. Hayatımın amacı olan bireysel şifa seansları ve eğitim seminerlerimden kalan zamanlarımda kitap yazıyorum.

Kitabıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

http://arzuylayasananbirbucukyil.com

Bireysel Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTMENİN ETKİNLİKLERİ