Seyran DELİCE
Ruhsal, Zihinsel
Eğitmenin Etkinliklerini Görüntüle

Biyografi

Ben Seyran Delice,

Meditasyon yolculuğum Ocak 2011'de sevgili hocam Ezgi Sorman sayesinde başladı. Bireysel ve grup çalışmalarımız oldu ve hala devam ediyor.

Temmuz 2011- Aralık 2013 döneminde ayrıca Oya Ekmekçi'den Reiki 1-2 ve 3.cü seviyelerine inisiye oldum ve özel seanslara başladım.

İçsel yolculuğumu derinleştirmek ve meditasyon tekniklerini öğretmek üzere Kasım 2013-Mayıs 2014 arası Ezgi Sorman'ın Meditasyon Eğitmenliği Eğitimi'ne katıldım. Mayıs 2014 itibariyle konu ile ilgili tüm donanımları almış olarak eğitmenlik hayatıma adım attım.

Fransız Pierre Loti lisesinden mezun olduktan sonra 5,5 yıl Paris'te yaşadım. Uygulamalı Yabancı Diller (İngilizce-İspanyolca) Bölümü’nden mezun olduktan sonra Türkiye'ye döner dönmez uluslararası firmalarda görev aldım. Son 13 yıldır yabancı bir firmada ev departmanı sorumlusu olarak çalışıyorum. Kurumsal hayat ile spiritüel hayatı birbirini besler şekilde değerlendirmenin güzelliğini yaşıyorum. 

Haziran 2014'ten bu yana düzenli olarak Meditasyon Varyasyonları Eğitimi veriyorum. Zamanı gelen dönemlerde ise yönlendirmeli grup meditasyonları gerçekleştiriyorum. Niyetim içsel yolculuklarında ihtiyacı olanlara destek olmak, destek isteyenler ile birlikte keşfetmek ve büyümek. 

Bireysel Randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTMENİN ETKİNLİKLERİ