SoulCollage® 2018 Takvim Çalışması Takvimi İncele

Ruhunuzdaki değişimleri keşfetmek ve yaşam deneyimlerinizin sizi nasıl şekillendirdiğini daha net görebilmek için yaratıcı bir platform olan SoulCollage® ile sizi 2018 yeni yıl takvimini yapmaya davet ediyoruz.

Geleneksel SoulCollage® Yeni Yıl Takvim çalışmasını bu yıl da SiZe Bütünsel Yaklaşım bünyesinde gerçekleştireceğiz. 

Çalışmada 2018 yılına ait her bir ayı temsil edecek 12 adet SoulCollage® kartı yaparak sizi yansıtan yeni yıl takvimimizi oluşturacağız. Çalışmamızın sonunda 2018 Ocak ayı kartımızı okuyarak bize verdiği mesajları dinleyerek, kartımıza istediğimiz soruları sorarak bize rehberlik etmesini isteyeceğiz. Yeni yılın her anında kartlarımızın rehberlik etmesini keyifle izleyeceğiz.

Bol sürprizli, eğlenceli ve keyifli çalışmaya sizi bekliyoruz. Ödemenizi yapıp kayıt yaptırmayı unutmayın. Çalışmayı SoulCollage® Facilitator –Kolaylaştırıcısı Zeynep Balcı yürütecektir. 

12 adet SoulCollage® boş kart ve kılıfı çalışma ücretine dahildir. Çalışma sonrasındaki her ayın sonunda çalışmaya katılanlara Zeynep Balcı’dan kart okuması ile ilgili hatırlatma maili gidecektir. Kartını okumayan kalmasın diye :)

SoulCollage® hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için http://www.soulcollage.com sayfasını inceleyebilirsiniz. 

 12 adet SoulCollage® boş kart ve kılıfı 15 TL’dir. İsteyenler kendi boş kartlarını da getirebilirler.

*Kesin kayıt için ödeme yapmanız gerekmektedir.


 Etkinlik katılım isteğinizin bize ulaşması ve takip edilmesi için "ETKİNLİĞE KATIL" bölümüne giriş yapıp formu doldurmanız önemlidir. 

Tarihler


16 Aralık 2017 10:00 - 14:00