Heal Your Life® -Hayatınızı İyileştirin Takvimi İncele

Işığa uğurladığımız sevgili Louise L. Hay' in, " Düşünce Gücüyle Tedavi" adlı kitabını okuduğumda sanki şifalı bir el dokunmuştu kalbime. Bir anne şefkati vardı, bir dost eli uzanmıştı taaa Amerika'dan. 

1984 yılında felsefesi ile tanıştığım, öğretisi ile değer bulduğum, değer verdiğim ve hayran kaldığım, dahası bana Yaşam Öğretmeni olan sevgili Louise L. Hay, Yıllar sonra misyonunu gururla üstlendiğim bir yaşam – çözüm ortağı oldu bana. Kendisini, özlemle, sevgiyle anıyorum.

 Şimdi, felsefesi ve uygulamalı çalışmaları hakkında birkaç notum olacak.

 Kendini Sev, Hayatını İyileştir” uygulamalı atölye sizi, sizinle buluşturmaya ve kendinizi tanımaya yönelik bir çalışmadır.

 İçimizdeki var olan her duygunun, aslında bilinç evrenimizde var olan düşüncelerin bir yansıması olduğunu ve yaşamda her şeyin, hastalıklar dâhil her olumsuzluğun kaynağının sevgi” nine eksik duyumsanmasından kaynaklanıyor.

 Kişinin kendini sevmesi ve kabul etmesi ile varlığını anımsamasının nasılını konuşarak, yaşam deneyimlerimizi gözdem geçireceğiz.

Ve var ettiğimiz, bizi sınırlayan tüm olumsuz bilinç kalıplarının dönüştürülmesini çalışacağız.

Louise L. Hay’ in ve Kendi yaşam deneyimlerimi de paylaşacağım harika iki günü kendinize armağan vermenizi öneriyorum.

Cevabınız evet ise sizi;

 “Kendini Sev, Hayatın İyileşti çalışmasına davet ediyoruz

 Heal Your Life çalışmaları;

Kişinin hayatının her alanına yardımcı olacak yöntemleri öğretir. Dünyaca ünlü bu çalışma: Amerika’da Louise L. Hay tarafından kurulmuş Hay House Inc yayıncılığa  “You Can Heal Your Life”  kitabının ve insanlığa faydalı olan daha onlarca kitabınım yazarı, kişisel ve ruhani gelişimin dünyadaki öncülerinden Louis L. Hay tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Ve çalışma sadece bu öğretinin lisanslı özel eğitmenleri tarafından aktarılabilir.

Çalışma sırasında katılımcı iç dünyasına bir yolculuk yapar. Duygu ve düşüncelerinin kendi hayatını nasıl etkilediğini fark eder. Ve bu fark ettiği sınırlayıcı ve engelleyici düşünce kalıplarını iyileştirecek ve dönüştürecek yöntemleri uygulamalı öğrenir.

Eğitim kişinin kendini güvende ve huzurlu hissettiği rahat bir ortamda yapılır. Kimi zaman oturarak, kimi zaman yere uzanarak gerçekleşir.

Çalışmalar, Kendini görme, anlama, kabullenme; kendini, başkalarını ve hayatı sevme üzerine uygulamalar içerir. Fiziksel – duygusal - zihinsel ve ruhsal boyutlarda çalışılır.

İki tam günlük çalışma süresince, her bir uygulama için özel hazırlanmış müzik eşliğinde;

•Ruhumuzun, iç benliğimizin derinliklerine iniyoruz.

•Bizi aşağı çeken tüm olunuz kalıplarımızın farkına varıyoruz.

•Fiziksel ve ruhsal bedenimizi olumsuz yönde etkileyen ve ilerlememize sınırlar getiren tüm duygu ve düşüncelerimizden arınarak özgürleşiyoruz.

• Sevmek ve affetmek nasıl yaşamımıza girer, birlikte deneyimliyoruz.

• Yaşamımıza olumlu düşünceleri nasıl alırız.

Müzik, derin düşünme ve sizlerin muhteşem enerjisi ile kendimizi sevmeye ve hayatımızı iyileştirmeye mucizevi bir adım atacağız.

Sizinle deneyimlerimi paylaşmanın ve sizlerin de deneyimlerinizden yaşama dair yeni bilgiler öğrenmenin heyecanı ile buluşmamızı bekliyorum.

“Heal Your Life® Hayatınızı İyileştirin” çalışması, kişisel gelişim bilgisi ve deneyimi anlamında her seviye için uygun bir çalışmadır. Her katılımcı bireysel bir deneyim yaşamaktadır.

Etkinlik katılım isteğinizin bize ulaşması ve takip edilmesi için "ETKİNLİĞE KATIL" bölümüne giriş yapıp formu doldurmanız 

önemlidir. 

Tarihler


04 Kasım 2017 10:00 - 18:00
05 Kasım 2017 10:00 - 18:00