Gamze Haklı Geray

Eğitmen

Gamze Haklı Geray

Yer

SiZe Altunizade
Altunizade Mh., Kısıklı Cad. Altunizade No.28, 34662 Üsküdar/İstanbul
QR Code

Tarih

Kas 23 2018

Zaman

10:00 - 12:30

Ücret

250 TRY + KDV

Biblioterapi

16 Kasım tarihine kadar ödemelerde indirim ! 150 TL + KDV 

 

William Ellery Channing şöyle demiştir: “Okumasını bilirsen, her insanın bir kitap olduğunu göreceksin”.

Kendinizi hiç, kitaplar kanalıyla okuyup değerlendirdiniz mi?

Okuma alışkanlığınız, kişiliğiniz, tutkularınız, hayatınızda eksik gördüğünüz şeyler ve sorunlarınız hakkında fikir verebilir

Doğru okuma yöntemlerinin terapi gücüyle, kaygı, korku, acı, üzüntü gibi duygulara, depresyon ve mutsuzluğa çözüm olabildiğini biliyor musunuz?

Okumanın iyilestirici gücünden hic yararlandınız mı?

Kelimelerin gücünün ve büyüsünün ne kadar farkındasınız?

Bu atölye çalışması ile, katılımcıları, terapinin bir başka boyutuna, okuma terapisinin çok keyifli dünyasına taşıyacağız.

Gamze Haklı Geray                                                                               

Psikoterapist, Rehber Danışman, Yazar, Konuşmacı, Bilişsel Davranış Terapisti, Moderator

 Gamze Haklı Geray yirmi altı yıl boyunca Türkiye ve Birleşik Arap Emirlik’lerinde değişik kurumlarda insan kaynakları, eğitim yöneticiliği, yetenek yönetimi yöneticiliği ve danışmanlık yaptı. Dubai’de pek çok etkinliğe de davet edilerek, insan kaynakları, değişim yönetimi, yetenek yönetimi, biblioterapi, pozitif psikoloji konularında konuk konuşmacı oldu.

2013’den bu yana Dubai’de uluslararası ödüllü edebiyat festivali “Emirates Airline Festival of Literature’un sürekli moderatörü. 2015-2018 yılları arasında radyoda Dubaieye 103.8 kanalında Talking of Books programı kapsamında kitap analizleri gercekleştirdi. Gamze Geray aynı zamanda İngiltere’den Essex Institute of Clinical Hypnosis’den diplomalı uluslararası bir psikoterapist ve rehber/danışman. APHP (The Association for Professional Hypnosis and Psychotherapy) ile NRPC (The National Register of Psychotherapists & Counsellors) ye de uyedir.

Gamze Geray’ın Ocak 2018’de kişisel gelişim ve ilham veren anı türündeki ilk kitabı ingilizce olarak Amazon ve Kindle’dan yayınlandı: “Dissonance or Harmony”. My Personal Odyssey to Inner Peace and Beyond: Perspectives about Logic, Emotions, Music, and Self-Discovery.

Kitap linki:

https://www.amazon.com/Dissonance-Harmony-personal-PERSPECTIVES-SELF-DISCOVERY/dp/1979562210

Gamze Haklı Geray’ın yazılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://oggito.com/yazarlar/gamze-hakli-geray/716