BİZ KİMİZ?

Biz hayata Bütünsel Yaklaşım bakış açısı ile yaklaşan ve bu doğrultuda kişileri ve kurumları desteklemek için çeşitli çalışmalar yürüten bir kurumuz.

SiZe Bütünsel Yaklaşım, 2014 yılında Sibel Yücesan ve Zeynep Balcı’nın hayallerinin bir amaca dönüşmesiyle yolculuğuna başladı. Bu yolculukta 2015 yılında Şişhane’de açtığımız merkez ile hem bireylere hem de kurumlara hayata bütünsel bir yaklaşımla çok çeşitli çalışmalar sunmaktayız. Bütünsel Yaklaşım; kişinin fiziksel zihinsel, duygusal ve ruhsal alanlarda farkında ve bir bütün olarak dengede yaşamasını ifade eder. Bizim inandığımız sadece iyi bir kariyere sahip olmak, iyi bir insan olmak ya da iyi görünmek değil bunların mükemmel dengesidir. Kurumumuzda güçlü bir ekiple birlikte sizlere bütünsel yaklaşımı destekleyen, çeşitli programlar sunuyoruz. Tüm programlar yüksek nitelikli ve sertifikalı uzmanlar tarafından yürütülmektedir. Biz SiZe Bütünsel Yaklaşım sunan yenilikçi, dengeli, yaratıcı, keyifli, enerjik ve paylaşımcı bir kurumuz.

Bütünsel Yaklaşım hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.

NEYİ AMAÇLIYORUZ?

21. Yüzyılda hayatımız çok daha hızlandı ve farklılaştı. Artık daha az hareket ediyor, daha hızlı yiyor, daha az arkadaşlarımızla birlikte olup, daha az bir durup ne hissettiğimizi anlamaya çalışıyoruz.

SiZe Bütünsel Yaklaşım ile kişilerin hayatlarında kendilerine çizdikleri sınırların dışına çıkıp, yaşamayı arzu ettikleri hayatı tekrar tasarlamaları ve hayata geçirmeleri için ilham vermeyi amaçlıyoruz. Bütünsel Yaklaşım ile hayatımızın duygusal, fiziksel, ruhsal ve zihinsel alanlarında yaratacağımız dengeye inanıyoruz ve bu dengenin kalıcı sağlık ve iyi olma halini desteklediğini biliyoruz.

Sizi de bu yolculuğa davet etmek istiyoruz.

PROGRAMLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DEĞERLERİMİZ


Müşterilerimize, iş ailemize ve topluma karşı BÜTÜNLÜK içinde hareket ederiz.

Yaptığımız işi TUTKU ile geliştiririz.

Hizmet anlayışımızda kalite ve ÖZGÜNLÜK başrol oyuncularıdır.

Birlikte olduğumuz herkesin gelişimine DEĞER katmayı amaçlarız.

Yaşamın ve içinde bulunduğumuz anın değerini FARKEDEREK şükrederiz.

Biz neysek sizle oyuz, güven yaratırız GÜVEN duyarız.

İŞ ORTAKLARIMIZ