İŞYERİNDE MINDFULNESS

Mindfulness (Farkındalık) nedir?

Mindfulness (Farkındalık) odaklı bir şekilde bilerek ve isteyerek yaşadığımız her an bilinçli olmaktır.  Farkındalık eğitimiyle dikkati yönetmeyi, “şu anda” gerçekleşmekte olan deneyime odaklanmayı ve eskiden olmuş veya yakında olabilecek bir takım şeyler için endişe etmemeyi, bunların dikkatinizi dağıtmasına izin vermemeyi öğrenirsiniz. 

Günlük hayatta uygulandığında bilim temelli farkındalık; düşünceleriniz, duygularınız ve beden duyarlılığı açısından bilinç düzeyinizi  arttırır. Aynı zamanda başkalarının deneyimleri konusunda daha iyi bir anlayış geliştirmenize ve onlarla daha fazla empati kurabilmenize  katkı yapar.

İş Yerinde Mindfulness (Farkındalık) Eğitimleri şu noktalarda katkı sağlar:


Katılımcılara ne fayda sağlar?

İş Yerinde Farkındalık eğitimimizle katılımcılar basit ama yaşamlarını zenginleştiren bir takım beceriler edinirler; tepki göstermekten çok yanıt vermeyi ve baskı altındayken hayata karşı daha dengeli bir yaklaşım benimsemeyi öğrenirler. 

Bir kurum içinde insanlar zorlukları yönetebildikleri, akıllıca seçimler yapabildikleri ve işyerine güçlü bir bağlılık duydukları oranda başarılı olurlar. Çalışanlar bu sayede kendilerini gerçekleştirebildiklerini hissederler. 

Farkındalık şu noktalarda işyerine katkı sunar:Biz ne sunuyoruz?

SiZe Bütünsel Yaklaşım bünyesinde “Mindfulness is Now” programını Mindfulness at Work “exclusive”  lisansı altında vermekteyiz. Alanında ödül kazanmış bu program , bir kurumda çalışan her seviyeden bireye  katkı sağlar. Herkes programlardan yararlanır. 

İngiltere’de bulunan National Institute for Clinical Excellence- NICE (Ulusal Klinik Mükemmeliyet Enstitüsü) sağlıkta iyileşme farkındalık eğitimini tavsiye ediyor. 

Ekibimiz

Akredite olmuş bu eğitim programını Türkiye’de Dr. Eda Uslu ile yürütmekteyiz. Farklı ihtiyaçlar için Mindfulness at Work’un dünya üzerindeki yayılmış  ekibinden hizmet alabilmekteyiz.


İş Yerinde Farkındalık eğitim programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Size Eğitim Danışmanlık ve Hizmetleri Ltd. Şti. 

Asmalı Mescit Mah. General Yazgan Sok. No:14  Kat:3 D.304 B  Beyoğlu İstanbul 

Ofis: +90 0212 327 9677     Faks: +90 0212 327 9676

E-posta: info@sizebutunselyaklasim.com