İŞYERİNDE WELLNESS

İşyerinde Wellness (zindelik) ve Sağlık Grup Koçluğu

Real Balance, Michael Arloski PhD., PCC  tarafından geliştirilmiş Active Wellness Modeline dayanan, İşyerinde Wellness ve Sağlık Grup Koçluğu, kurum çalışanlarının daha sağlıklı ve iyi hissettikleri  bir hayat tarzına kavuşmalarını sağlamayı hedefler. Active Wellness Model içeriğinde kurum çalışanlarının aktivite, dinlenme/rahatlama, beslenme, akıl/duygu durumu ve bağlılık konularındaki farkındalıkları üzerinde çalışılarak, değişime hazır oluşları, motivasyon seviyeleri ele alınarak hayat tarzlarında kalıcı değişiklikler yaratmaları desteklenir. 

Kurum çalışanlarının sağlıklı ve zinde olması hem kurum hem de birey için önceliktir. Bu önceliği kişiler hayat şartları, yoğunluk, ertelemeler nedeniyle hayata geçirmedikleri zaman sonuçları:

sağlık problemleri, iş kayıpları, stres artışı, performans, konsantrasyon düşüklüğü şeklinde kendini gösterecektir. Bu konuda kurumunuz çalışanlarına yönelik Wellness (zindelik) ve Sağlık Grup Koçluğu uygulamamız için sizinle birlikte oluşturulabilecek programlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.