POİNTS OF YOU

SoulCollage®


SoulCollage® 80’lerde Seena B. Frost tarafından C.G. Jung, Fritz Perls, Transaksionel Analiz’den etkilenerek geliştirilen içinizde tatmin duygusu uyandıran yaratıcı bir kolaj yapma sürecidir. Soulcollage® beynin her iki yarısını da çalıştırarak, ellerinizi ve gözlerinizi, duygularınızı ve hafızanızı, sezilerinizi ve aklınızı kullanarak bütünsel bir yaklaşımı süreci yaratır.


SoulCollage® resimler yoluyla farklı yönlerimizi keşfetmek, fark etmek, onurlandırmak ve görünür kılmak için kartlar yapma sürecidir. Bu kartlarda bizi içine çeken bir çok farklı resmi kullanarak yapılan kolajlardan oluşan kartlar okuyarak farklı bir deneyim tecrübe edilir.


SoulCollage® kartları herkes tasarlayabilir ve değişimsel gücü hissedebilir. Artistik deneyim gerekli değildir, sadece gereken resimler, makas ve yapıştırıcıdır.


Points Of You


Points of You’nun temel taşlarından biri, sezgileri ve duyguları kontrol eden sağ beyin ile, analizden sorumlu sol beyin arasında entegrasyonu sağlamaktır. Eğlenceli, sezgisel, yaratıcı ve spontane bir araç olarak POINTS OF YOU™ kartları ile yapılan çalışmalarda insanların farklı bakış açıları keşfetmesine ve bulmasına ilham verici ortam yaratılır. Bireyler, profesyoneller ve kurumlar kendileriyle ilgili konularda, renkli, eğlenceli ve güçlü bir yolla Coaching Game kartlarıyla oyun oynayarak hayret verici sonuçlar elde ederler.


The Coaching Games kartları her zamanki düşüne tarzlarının dışına çıkıp özgür, değişik, geniş ve farklı deneyimler yaşamak için yeni olanaklar açıyor.