Bütünsel Zindelik – İyi Ol, İyi Yönet

İş hayatında var olmaya çalışırken daha farkında, sağlıklı yaşam ve içsel denge yaratarak kendinizi gerçekleştirme yolunda adım atmak ve yeni yollar keşfetmeye ne dersiniz?

Siz bu yolda ilerlerken çevrenizde ve içinde bulunduğunuz toplumda da bir fark yaratmaya başlarsınız. Siz iyi olursanız hem kendinizi hem de içinde bulunduğunuz sistemi iyi yönetirsiniz.

Zindelik (Wellness) yüksek farkındalık ve bilinçli seçimlerle kişinin potansiyelini gerçekleştirmesi ve sürdürmesidir. Zinde, sağlıklı, doyum noktası yüksek bir yaşam istiyorsak kendimize bütünsel yaklaşmayı ve değişim yaratmayı benimsemeliyiz.

Bu program, iyi olma halimizi etkileyen sekiz ana faktörü paylaşarak, bunların içinden en temel olan 4 alanı ele alıyoruz.

Duygusal, zihinsel, fiziksel, ruhsal alan etrafında kendimizle yolculuğa çıkıp, içimizde ve çevremizde sahip olduğumuz kaynakları fark ederek kullanmayı ve daha iyi olma yolunda değişimi başlatmayı hedefliyoruz.  

Eğitimimiz kurumlarda farklı sürelerde verilebilir. Sizin için uygun zamanlamayı netleştirmek için bizimle iletişime geçin.
Genel katılıma açık eğitimlerimiz için etkinlik sayfamızı inceleyebilir ya da bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tanım ve Test

Zihinsel  Zindelik

Mindfulness
Başlangıç zihni
Bakış açısı

Duygusal Zindelik

Farkındalık
Pozitif psikoloji
Duygu yönetimi

Bedensel Zindelik

Farkındalık
Enerji yönetimi
Etkileyen faktörler

Ruhsal Zindelik

Hayat amacı
Değerler
Öz-şefkat

Sorumluluk Eylem