İnziva Programları

SiZe Bütünsel Yaklaşım ekibi olarak her yıl belirli dönemlerde İnziva Programları düzenlemekteyiz. Bu programları İstanbul’a yakın  Boğazköy mevkiinde, bazı dönemlerde Dalyan, Assos gibi sakin, huzurlu ve inziva programları için uygun yerlerde yapılmaktadır.

Programlarımızın tümü sizin içinizdeki sakinliği ve bütünlüğü hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İnziva programlarını yürüten eğitmenlerimiz konuları ile ilgili eğitim, uygulama ve grup sinerji yaratımı ile sizi destekler.

İnziva programları katılımcıların kendileriyle daha uzun zaman geçirmelerine olanak sağlayan, daha çok doğa ile bütünleşmelerini destekleyen etkinlikler içerir. Amacımız yoğun ve hızlı şehir hayatındaki rutinin dışına çıkarak, beden ve zihnimizin ihtiyacı olan doğal ritmiyle yaşayacağımız bir zaman dilimi yaratıp hayatımıza bir mola katmaktır. İnziva yani geri çekilme zamanı, hayatımızın karmaşıklığından bir adım atıp çıkmamıza, bedenimizi, kalbimizi, zihnimizi derinlemesine dinlememize olanak sağlar.

İnziva programları verimli bir sessizlik atmosferini, eğitim pratikleri için doğada meditasyon ve doğa yürüyüşleri için geniş zamanla birleştirir. İnziva programlarımız, farklı seviyelerdeki tüm katılımcılarımız için uygun çalışmalar içermektedir.

Genellikle inziva programlarımız Perşembe-Pazar günleri arasında gerçekleşir. İnziva programlarımız bireylerin katılabileceği açık etkinlikler olabileceği gibi, kapalı gruplar için de gerçekleştirilebilir.