Kadın + Zindelik

Yaşamınızda zor zamanlardan  geçiyorsanız, zindeliğinizi koruma ve sürdürme yolculuğunuzda size eşlik ediyoruz..

Kadın çoklu görevler konusunda ustadır. Eş, anne, bakıcı, aşçı, iş kadını, arabulucu, temizlikçi, kardeş gibi bir çok farklı şapka giyer. Bütün kadınlar için en kolay ihmal edilecek şey kendi sağlıklarıdır. Erkeklerden farklı olarak, kadınlar çok daha karmaşık üreme sistemine, sürekli değişen hormonsal yapıya, farklı bilişsel ihtiyaçlara ve iyi beslenmek için farklı gereksinimlere sahiptir. Bir kadının yaşamı boyunca geçirdiği fizyolojik değişiklikler (ergenlik, genç yetişkinlik, çocuk sahibi olma yılları, menopoz, menopoz sonrası ve olgunluk gibi) farklı stratejiler geliştirmesini gerektirir.

SiZe olarak kadınların sağlığı ve kişisel gelişimine olan tutkumuz “Kadın + Zindelik” programını oluşturmamızı sağladı. Biz zindeliğin ve sağlığın yaşam boyu süren bir yolculuk olduğunu inanıyoruz. Zindeliğimiz tek bir alanın hayatımızda etkin olması ile değil, tüm alanların bütünsel bir şekilde dengede olması ile gerçekleşir. SiZe olarak inancımız, zindeliğimizin yaşamımızda yapacağımız bilinçli seçimlerimizle şekilleneceğidir. Kadın + Zindelik programları ile kadın olma hallerimizi ele alıp, daha etkin hale getirmek ile ilgili kararlarımızı hayata geçirmek için birlikte yol alacağız.

Bu program sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzına yönelik bilgilendirici ve duygusal, zihinsel, bedensel ve ruhsal alanlarda dengeyi yaratıcı  bütünsel bir yaklaşım sunar.

Fark edin.  Karar verin. Harekete geçin.